Vystoupení skupiny MARBO

marboDne 15. 10. 2013 naši školu navštívila skupina MARBO. Ve skupině zpívali, hráli na saxofon i na klavír Bohdan Vrtal a Marcela Vrtalová.     Nejprve hráli pro 1. stupeň a mateřskou školku dětské písničky a povídali dětem o hudbě a nástrojích. Žáci se mohli zapojovat do písní, které znali, a mohli klidně tleskat do rytmu.

Pro druhý stupeň měla skupina písničky úplně jinačí, takové starší. Zároveň jsme se dozvěděli něco nového o hudebních nástrojích. Klidně jsme mohli také zpívat a tleskat, někteří žáci i tancovali. Když už měl být konec, žáci si vyprosili ještě další dva přídavky. Tak hlasité pískání a tleskání jste ještě neslyšeli. Byl to moc krásný zážitek a někteří žáci dokonce prosili účinkující o podpis. Už se těšíme, až přijedou za rok zase. Je to úžasná skupina.

Kateřina Mlčochová