Beseda s Markou Míkovou

imagesCAGUZ4HBV říjnu jsme ve škole přivítali  herečku, hudebnici, režisérku, moderátorku a autorku knih pro děti Marku Míkovou (za svobodna Marii Horákovou). Na besedě nám představila své knihy: Knihafoss, Mrakodrapy, Roches a Bžunda, Josef. Zároveň nám i zazpívala a zahrála na klávesy, zrežírovala pomocí dětí ze školy krátké divadlo k své knížce Mrakodrapy, sama nám zahrála divadlo Roches a Bžunda a zároveň četla úryvky z knihy. Marka Míková je ve všem výborná. Nejvíc ji můžete znát z pohádky Jak se budí princezny, kde si zahrála princeznu Růženku. Beseda s ní  se nám velmi líbila a nakonec besedy poskytla dětem podpisy a fotky.

Nicole Kalasová 6.třída