Divadelní představení Tarzan, král džungle

23. dubna se žáci 3., 4. a 5. třídy vydali na divadelní představení do Olomouce. Šlo o představení výhradně baletní, kde byla tématem povídka o Tarzanovi. V představení nešlo ani tak o děj samotný, jako o to, pokusit se vyjádřit jednotlivé scény pohybem. K pochopení rozličných druhů zvířat a rostlin přispívaly krásné kostýmy a taneční výkony dětí všech věkových skupin. Divadlo se všem líbilo, i když nebylo vždy snadné zvířata rozlišit. ,, Škoda jen, že skončilo v tak otevřeném ději a že jsme se nedozvěděli, jak Tarzan dopadl ve velkoměstě. . . Byl to pěkný kulturní zážitek. Mnozí odcházeli z divadla dokonce s programem a přesvědčením, že divadlo určitě ještě navštíví,“ dodává p. uč. S. Pudíková, se kterou jsme vedli rozhovor.

Žákyně 8. třídy a p. uč. S. Pudíková