Družina Hurónů

HuróniLetošní družinový projekt má název S Indiány za poznáním. Hlavním cílem projektu je seznamování dětí se způsobem života jiných kultur, rozvoj úcty k životu ve všech jeho formách a utváření pocitu sounáležitosti se světem, přírodou a lidmi.

Motivací pro děti je výroba čelenky, kterou v průběhu roku budou zdobit péry podle úspěšnosti zdolávání jednotlivých úkolů. Děti budou za svoji aktivitu získávat razítka. Za pět razítek získají jedno pero. Celkový počet nasbíraných per pak rozhodne o vítězi celoročního snažení v závěru roku. Každý účastník projektu obdrží drobnou odměnu a diplom, nejlepší lovci pak odměnu větší a pasování na šamany našeho kmene.