Zkouška záhlaví

PostHeaderIcon Družinové cestování

Letošní družinový projekt má název Letem světem aneb Jak se žije jinde. Po světě cestujeme ve spolupráci s knihovnou a to prostřednictvím knih Miroslava Šaška a jeho obrázkových průvodců po metropolích. Hlavním cílem projektu je umožnit dětem poznání různých měst, zemí, národů a jejich zvyklostí. Jako formy práce jsme zvolili četbu světových pohádek, hry dětí celého světa, přípravu pochoutek daných zemí, výtvarné a rukodělné činnosti, zvyky, slavení svátků, práci s mapou nebo seznámení se známými osobnostmi či sportovci. Hodně zajímavostí se děti také dozvěděly při besedách s panem Janem Valíčkem v knihovně. Zatím jsme procestovali Paříž, Londýn, Mnichov a Hongkong. Nyní se chystáme k protinožcům do Austrálie!
Aperture: 3.4Camera: Canon PowerShot SX130 ISIso: 250Orientation: 1
« 1 z 9 »