Fotbalisté z Jaroměřic na stupních vítězů!

Dne 15. září 2016 se uskutečnil na umělé trávě Gymnázia v Jevíčku turnaj žáků v minikopané. Soutěžily 3 týmy – Jaroměřice, Jevíčko a Městečko Trnávka. Za jaroměřickou školu kopali: Daniel Nečas, Josef Valenta, Daniel Slouka, Jan Kolář, Jiří Doležel, Robin Matocha, Vojtěch Pudík, Dominik Borýsek, Martin Valášek a Štěpán Mackerle. Síly soupeřů byly velmi vyrovnané, ale žákům z Jaroměřic se podařilo oba týmy protihráčů porazit a zvítězit. Jaroměřičtí fotbalisté vložili do zápasů veškerá úsilí, hráli s plným nasazením, a to se projevilo i na celkovém výsledku: M.Trnávka : Jaroměřice 0 : 8, Jevíčko : M.Trnávka 5 : 0, Jaroměřice : Jevíčko 5 : 2.

Jaroměřičtí hráči zaslouženě postoupili do okresního kola, které proběhlo 6. října 2016 ve Svitavách. Tam opět prokázali perfektní připravenost a porazili týmy ze Svitav, Poličky, Moravské Třebové a Sebranic. Na jaře je čeká postup do krajského kola v Ústí nad Orlicí.

Dne 3. října 2016 proběhla fotbalová utkání Coca-cola cupu na hřišti v Jaroměřicích. Domácí hráči se opět nenechali zahanbit, předvedli vynikající sehranost týmu a zvítězili.

Děkujeme všem našim mladým fotbalistům za příkladnou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších utkáních.

Mgr. Věra Grimmerová