Fotbalové úspěchy našich žáků pokračují

P1268923O fotbalových úspěších žáků naší školy jsme již psali. Za odměnu chlapci dostali k Vánocům sadu nových dresů, které zakoupilo SRPSŠ. V nových dresech už měli naši fotbalisté možnost odehrát  první turnaj. 26. ledna jel tým jaroměřické základní školy do Dolního Újezdu, kde se konalo okresní kolo v sálové kopané. Naši žáci do tohoto kola postoupili po výhře v kole oblastním. Jaroměřičtí žáci se postavili proti velmi silným soupeřům ze ZŠ Dolní Újezd, Gymnázia Moravská Třebová, Gymnázia Svitavy, ZŠ Polička a ZŠ Litomyšl. V základní skupině  porazili tým ZŠ Polička a ZŠ Litomyšl. Po velmi napínavém finále, kdy náš tým v základní hrací době remízoval 2:2 se soupeři z Gymnázia Moravská Třebová, se kopaly penalty. Štěstí nám přálo! Přesně střelené branky jaroměřických hráčů i vydařené zákroky našeho brankaře nám zajistily další výhru. Kluci se tak mohli radovat z 1. místa, a to už poněkolikáté v řadě. Gratulujeme.