Květen u Hurónů

14Květen je měsícem sazenic a také zručného pírka. I když jsme nic nezasadili, květináče jsme přesto využili, a to jako dárek pro rodiče – vyrobili jsme z nich zvířátka. Protože zvířátka byla malá, tudíž papírové doplňky titěrné, procvičili jsme tak zručnost při stříhání. V tomto měsíci byly s námi ve družině studentky pedagogické školy na praxi, a tak jsme předváděli svoji zručnost a šikovnost i jinde: při hře Co do lesa nepatří, při vystoupení v Domově pro seniory na Kalvárii nebo při nacvičování programu na besídku pro rodiče. Zavítali jsme na jarní pouť a taky do Biskupic k Monice Musilové na prohlídku koní. Dětem se výlet moc líbil a děkujeme Karolíně Zechové ze 2. třídy, která nám vše domluvila. Poslední pracovní květnový den jsme si užili na hřišti, kde se konaly okresní soutěže mladých hasičů spojené s bohatým doprovodným programem pro děti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13