Mikuláš a Vánoce ve družině

OLYMPUS DIGITAL CAMERASvátek Sv.Mikuláše jsme ve družině tradičně oslavili čertovským řáděním. Za pomoci deváťáků si děti zařádily a zasoutěžily celkem v 11 disciplínách ( v čertovském řvaní, podlézání řetězu, hodu bramborou do kotlíku, hledání díry do pekla apod.). V tomto adventním čase jsme se také věnovali výzdobě družiny i školy, vyrábění dárků a přáníček, pečení cukroví nebo zdobení vánočního stromku. Nejnáročnější byla ale příprava vánoční besídky pro rodiče, která proběhla 14.12.2016 v atriu školy. Děti nacvičily pestrý program a doufáme, že se rodičům a všem blízkým líbil. Odměnou pro děti byla vánoční nadílka s koledami, dárky a pohoštěním. I když jim Ježíšek LEGO nenadělil, snad byly děti s novými hrami spokojené. Všem přejeme klidné a pohodové nejen Vánoce, ale i nový rok!