Recitační soutěž na naší škole

Dne 14. 2. 2018 proběhla na naší škole soutěž v recitaci. Vybrané děti 1., 2., 3., 4. a 5. třídy předvedly ostatním spolužákům svoje recitační schopnosti. A je nutno dodat, že se bylo na co koukat. Všichni recitátoři byli po svém výkonu odměněni krásným diplomem. Za absolutně excelentní recitační projev byl vyhodnocen přednes Adrianky Pudíkové, která chodí do 5. třídy.Děti, které postupují do dalšího kola, jsou: Emička Bálková, Jareček Zecha, Janička Grulichová, Bára Mackerlová, Kája Havlíčková a v neposlední řadě již zmiňovaná Adrianka Pudíková. Moc gratulujeme a držíme pěstičky v dalším kole v Moravské Třebové.

Mgr. Kateřina Továrková
Foto: Mgr. Marcela Pudíková