Sběr vršků od PET lahví

petV naší základní škole i nadále sbíráme plastová víčka od PET lahví. Ty poté posíláme dětem s tělesným postižením či jiným hendikepem. Děti dostanou za víčka zaplaceny rehabilitace, lázně nebo pomůcky pro usnadnění běžného života. Společně se nám už povedlo nasbírat opravdu velké množství vršků a tím pomoci dětem k lepším dnům. Naposledy jsem darovali 6 plných pytlů Anetce z Olomouce, která trpí syndromem krátkého střeva. Pokud víte o někom dalším, komu by plastová víčka mohla pomoci, kontaktujte naši vychovatelku Milenu Hrouzkovou, která víčka vybírá a skladuje. Všem, kteří nás podporují a sbírají s námi, děkujeme.