Zkouška záhlaví

PostHeaderIcon V družině se rozdávaly cestovní pasy

Družinový projekt LETEM SVĚTEM dospěl ke konci a děti obdržely za celoroční putování pasy. S obrázkovými knihami Miroslava Šaška jsme procestovali celkem deset různých měst a zemí – Paříž, Londýn, Mnichov, Hongkong, New York, Austrálii, Řím, Benátky, Prahu a posledním navštíveným místem bylo Řecko. Cílem projektu bylo poskytnout dětem základy multikulturní výchovy a to formou her dětí celého světa, četbou světových pohádek, práce s atlasem, zjišťování přírodních zajímavostí, slavení svátků, přípravou a ochutnávkami typických jídel dané země, výtvarných a rukodělných činností, besedami apod. Doufáme, že se dětem cestování líbilo a přejeme všem krásné prázdniny a mnoho dalších navštívených míst!

2018_Družina_Letem světem - cestovní pasy
« 1 z 4 »