Vítej na palubě

29. 3. 2016 se žáci 1. stupně v rámci prevence patologických jevů zúčastnili motivačního představení  „Vítej na palubě“.

Cílem tohoto programu bylo přivést děti k pozitivním změnám v myšlení a k odpovědnosti za své chování.

Představení nenuceným způsobem přestavilo dětem témata – pozdrav a základní slušnost, čas a jeho hodnota, fantazie, svět techniky – počítače a mobily, postoj ke kouření a alkoholu, týmová práce, zdravý rozum, radost a pozitivní postoje.

Skeče a scénky, které se jednotlivých témat týkaly, se přizpůsobovaly reakci dětí. Všechna témata byla spojena a odlehčena písničkami. Celým představením se nesla dobrá nálada.