Žákyně 5. třídy ZŠ Jaroměřice na stupni vítězů

P1080314Ve středu 27. 4. 2016 se zúčastnily 3 žákyně 5. třídy naší školy Soutěže v poznávání živočichů, kterou organizoval DDM v Moravské Třebové. Všichni soutěžící měli za úkol určit 68 zástupců bezobratlých živočichů a obratlovců. V kategorii 5. – 9. třída suverénně zvítězila Barbora Benešová z 5. třídy, která předstihla soutěžící na 2. místě o neuvěřitelných 25 bodů.  Se svými 170 body se stala celkovým vítězem soutěže. Další dvě žákyně předvedly rovněž dobré znalosti – Magdalena Staňková získala 7. místo a Lucie Laštovková 9. místo. Všem třem děvčatům patří dík za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Věra Grimmerová