Byli jsme na olympiádě

XV. olympiáda 1. tříd   Dne 22. května 2013 se naše třída zúčastnila XV. Olympiády 1. tříd ve Velkých Opatovicích. Začínalo se slavnostním průvodem a nástupem všech účastníků. Po olympijské hymně a proslovech byla XV. Olympiáda 1. tříd zahájena.

Soutěžilo se ve dvou běžeckých disciplínách (maratón a běh na 50 m), v hodu diskem a ve skoku do dálky z místa. Naši třídu reprezentovali chlapci Jan Lexman, Tomáš Šimek a David Šebek, z děvčat pak Kateřina Nečasová, Nikola Písková a Aneta Valášková. My ostatní jsme hodně nahlas povzbuzovali. Mezi jednotlivými disciplínami byl čas na nákup sladkých dobrot  a různých drobností. Navštívili jsme také pohádkový les. Pohádkové bytosti měly pro nás připraveny různé úkoly, které jsme s nadšením plnili.

Olympiáda byla zakončena vyhodnocením nejlepších sportovců. My jsme sice stáli na stupních vítězů jen když jsme se fotili, ale byli jsme stejně spokojeni. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se a to jsme splnili.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAXV. olympiáda 1. tříd

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA