Facebook

Exkurze – Bodies Revealed Brno

V úterý 14.10. 2014 se 2.stupeň naší školy vydal do Brna na exkurzi o lidském těle. Ze školy jsme vyjeli ráno v 8:00 hodin a do Brna jsme dorazili cca v 9:00 hodin. Na výstavě jsme měli být v 10:00, takže jsme měli hodinu čas.
Paní učitelky nám daly hodinový rozchod do Vaňkovky. Hodina uběhla jako voda a šli jsme na výstavu. Všichni jsme se strašně těšili. Když jsme vešli dovnitř, byli jsme úplně okouzlení. Všude byla vystavena lidská těla, na kterých jsme viděli úplně všechno, co v lidském těle je. Bylo to vážně neuvěřitelné. Okolo těl bylo mnoho vitrýn s kostmi, játry, plícemi  a dalšími vnitřními orgány.

Celou výstavou nás prováděl student medicíny. Po výstavě nás paní učitelky vzaly  ještě na Petrov, který jsme si prohlédli a poté se nasvačili. Cestou z Petrova jsme se zastavili u Staré radnice a podívali se na brněnského draka a brněnské kolo. Na náměstí Svobody  jsme měli také na půl hodiny rozchod. Viděli jsme tam Brněnský orloj a na vlastní oči reportéra České televize, jak natáčí reportáž. Po půl hodině jsme se zase všichni shromáždili a společně odešli k autobusu. Autobus nás přivezl zpátky ke škole a my jsme se všichni s úsměvy na tvářích rozešli domů. Tento den se nám všem moc líbil.

Nicole Kalasová


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY