Facebook

Florbal 2018

 Dne 8. listopadu 2018 se v jaroměřické hale uskutečnilo oblastní kolo florbalu, kde se proti sobě utkaly týmy florbalistů z Jevíčka, Jaroměřic spolu s týmem Městečka Trnávky. Zápasy byly velice zajímavé a napínavé.
  V prvním zápasu se utkalo Jevíčko a Jaroměřice, přičemž Jaroměřice zvítězily 3:0. Během souboje s Jevíčkem přišli podpořit domácí tým žáci ze sedmé třídy.
  V druhém kole proti sobě nastoupilo Jevíčko a Městečko Trnávka, kdy Trnávka zvítězila 4:2.
 Ve třetím, posledním a nejnapínavějším kole se proti sobě postavily týmy z Jaroměřic a Městečka Trnávky. Zápas probíhal velmi zajímavě a napínavě, protože hráčské dovednosti obou týmů byly téměř na stejné úrovni. Nakonec však jaroměřický tým zabojoval a porazil Trnávku 8:3.   Nejlepším střelcem oblastního kola ve florbalu byl vyhlášen Daniel Slouka.
  Turnaj měl i své vlastní zvukaře a asistenty, kteří doplňovali přestávky mezi zápasy velice známými hity 21. století a zapisovali padlé góly – Tomáše Geršla a Vojtěcha Koukala, přičemž Vojtěch Koukal zajišťoval fotodokumentaci celého florbalového turnaje.
Dne 3. 12. 2018 se naše florbalové mužstvo vydalo na okresní kolo ve florbale, které se konalo ve Svitavách.
 V prvním zápase jsme se utkali se základní školou Svitavy, s níž jsme bohužel prohráli 3:0. To nás ale neodradilo a v příštím zápase jsme se rvali co to šlo. Bohužel ani tentokrát nám hvězdy nepřály a prohráli jsme 5:0.
 Po našich dvou odehraných zápasech jsme si mohli chvíli oddechnout, protože na řadu přišly i jiné týmy z jiných škol. Během odpočinku se nás pan učitel snažil povzbudit a pomohl nám vymyslet nějakou taktiku do dalších dvou zápasů.  Lehce zdrceni předešlými porážkami jsme se vrhli do posledních dvou zápasů, které jsme ale bohužel také prohráli.

   To ale nemění nic na tom, že  jsme si toho dne udělali pěkný výlet do Svitav,  podívali jsme se do svitavské haly a také jsme se mohli zúčastnit napínavého finále o první místo, kdy vítěz postoupil do krajského kola.

  Vítězům samozřejmě gratulujeme  a děkujeme panu učiteli za krásný sportovní den.

SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM

Vojtěch Koukal, Tomáš Geršl

2018_Florbal
IMG 3415
« 1 z 9 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY