Facebook

JAROMĚŘICKÉ ČARODĚJNICE

Čarodějnice odstartovaly svůj každoroční rej přeletem od místní knihovny na hřiště. Sem přenesly připravenou figurínu, kterou si pojmenovaly Emil. Tato postava měla symbolizovat zimu, chlad a temnotu, jejíž vláda tímto dnem končí. Zapálením ohně a společným pokřikem jsme se rozloučili s temnotou a přivolávali jsme radost a hojnost do našich životů.

Další část už byla věnovaná všem malým, kouzelným bytostem. Ty nám předvedly, jak se zlepšily ve svých čarodějných dovednostech – zaklínání, čarodějnické eleganci, strašení, čarodějnické kondičce (při skoku přes ohýnek) a jízdě na koštěti. Vše sledovala odborná čarodějnická porota, s jejíž pomocí byli všichni odvážní soutěžící (školáci i předškoláci) odměněni.

Za budovou hřiště byly připravené ještě další individuální čarodějné soutěže, mimo jiné chůze na chůdách nebo ochutnávka čarodějných lektvarů. O zábavu tedy bylo postaráno a ani občasná přeháňka nedokázala vytrhnout čarodějnice z jejich dovádění.

To vše podtrhovala hudba kouzelného DJ Honzy Zuzčáka, magicky hořící dřevo (od pana Neubauera) v moci místních pánů ohně, energizující občerstvení z rukou okouzlující obsluhy a dobrá nálada všech přítomných zjevení.

Děkujeme tímto všem za podařenou akci.

Stanislava Pudíková

2019_Čarodějnice
302b11b6-2b7f-446e-83ef-5970de6531a3
« 1 z 52 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY