Každoroční přelet čarodějnic nad Jaroměřicemi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I letošní pálení čarodějnic proběhlo se vší parádou: průvodem, velkou vatrou, upálením čarodějnice ze sena, společným tancem všech čarodějnic a čarodějů, občerstvením i soutěžemi. Za krásné kostýmy byly odměněny všechny malé i větší čarodějnice. Letos obohatil program „MALÉ VJECHÉTEK“ zvaný VĚNEČEK se svými lidovými tanečky v krásných krojích. Velké díky patří organizátorům, kterých už opravdu moc není. Má-li někdo z řad rodičů či přátel školy zájem jakkoliv pomoci, hlaste se ve škole, děkujeme!

Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice