Facebook

Lachtani v Praze

Dne 18. 6. 2018 se lachtani z 8. třídy vydali na svoji dobrodružnou výpravu do Prahy s paní učitelkou Bohatcovou a Toulovou. Co ale lachtany nepotěšilo, bylo vstávání ve tři hodiny ráno! Během dlouhé cesty vlakem tedy spousta lachtanů usínala a cesta tak proběhla v naprostém klidu.
V Praze se začalo s prohlídkou památek. O půl osmé ráno tak lachtani proběhli kolem Jindřišské věže a Národní banky až k Obecnímu domu, krátce se zastavili na Staroměstském náměstí, ze kterého Pařížskou ulicí došli až na Karlos (Charles!) bridge. Přestože lachtany Pařížská nadchla, neutráceli, Gucci kožuch si koupí až příště.
Hlavním cílem tohoto výletu však byla Zoo Praha. Zde se pár lachtanů ztratilo a bloudilo tam a zpět. Někteří zběsile hledali medojedy a rozhlednu, jiní zvolili poklidnou jízdu vláčkem či lanovkou. Naštěstí se ale všem lachtanům podařilo dostat na smluvené místo setkání.
Poté se lachtani vydali zpět do centra, sami si koupili lístek a nebáli se vystřídat bus, metro i „šalinu“. Někteří lachtani zavítali do hospody komerčního youtubera Jirky Krále – Zetka, která se nachází v Kotvě. Později bylo lachtanům malinko smutno, a tak se vydali hledat své vedoucí výpravy do Palladia. V Palladiu lachtani úplně zapomněli na cíl své cesty, očaroval je totiž McDonald. Některým lachtanům se i tu podařilo ztratit, ale nakonec dorazili na
domluvené místo setkání včas.
Během dlouhé cesty domů si lachtani také zasportovali, a to když spěchali na autobus. Milý pan řidič na ně ochotně počkal poté, co mu tatínek nejmenovaného lachtana zavolal a poprosil jej, zda by na výpravu lachtanů nepočkal. Tímto všem ochráncům lachtanů děkujeme!

Geršl, Havlíček, Hrouzek, Lajšner, Koukal, Kyncl, Slouka, Slunský

2018_Osmáci na výletě v Praze
IMG 8861
« 1 z 11 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY