Facebook

Nejlepší z nejlepších !

Ve středu 9. 5. 2018 jeli vybraní žáci ze ZŠ a MŠ Jaroměřice poměřit své znalosti na Soutěž v  poznávání živočichů, která se konala na DDM v Moravské Třebové. Z osmi zastoupených škol si tito žáci vybojovali nejvyšší příčky.

V kategorii 5. tříd zvítězil Jiří B., na 2. místě se umístili Adam D. a Kristýna J. a 3. Místo získala Adriana P. Vysoké bodové ohodnocení měli v této soutěžní skupině i Josef A. a Aneta Z. V kategorii 6. tříd dosáhl na 1. místo Rostislav P. a na 2. místo Veronika V. V kategorii 7. tříd zvítězila Barbora B. a v jejím těsném závěsu na 2. místě Magdalena S. Kategorii 8. tříd letos poprvé reprezentovala děvčata Anna S., která se stala vítězkou, a Simona V., která obsadila 2. místo. Z celkového počtu 63 soutěžících se celkovým vítězem stala i současná vítězka okresního kola Biologické olympiády Barbora B., 2. místo vybojovala Anna S. a 3. místo Magdalena S.

O dva dny později, v pátek 11. 5. 2018, se uskutečnila na DDM také Soutěž v poznávání přírodnin pro žáky 3. – 4. tříd základních škol. ZŠ a MŠ Jaroměřice reprezentovaly tyto žákyně – Karolína H. Eliška Ř., Daniela L., Ilona Č., Sabina Č., Barbora P., Tereza K. a Kateřina H. V těžké konkurenci 31 soutěžících nejlépe zabojovala Karolína H., která obsadila krásné 3. místo.

Díky těmto umístěním v jednotlivých kategoriích je ZŠ a MŠ Jaroměřice nejúspěšnější školou v regionu Moravskotřebovska. Všem soutěžícím moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme podobný úspěch v okresním kole, které proběhne 7. 6. 2018.

Mgr. Věra Grimmerová a Mgr. Kateřina Továrková

2018_Nejlepší z nejlepších
DSCN1960
« 1 z 16 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY