Facebook

Projektový den: JARNÍ ČAROVÁNÍ

 Dne 26. a 27. 4. proběhl na naší škole výukový PROJEKTOVÝ den v čarodějnickém ,,duchu“. Do tohoto JARNÍHO ČAROVÁNÍ se zapojily  1., 2. a 4. třída. Paní učitelky Marcela Pudíková, Katka Továrková a Dáša Valentová připravily dětem bohatý výukový program s přespáním ve škole.

Sraz všech dětí byl ve čtvrtek 26. 4. v 16:30 v místní škole. Děti se ubytovaly a společně se svým pedagogickým dozorem vyrazily na průvod v maskách směrem k místnímu hřišti. Tam všechny čekalo opékání buřtíků a skotačení na košťatech. Následně čekal na děti ve škole program, při kterém se dozvěděly něco o historii PÁLENÍ ČARODĚJNIC, děti si vyzkoušely svoji odvahu zadaným úkolem. Nakonec se všichni účastníci podepsali ,,čarodějnickou“ krví na velký opálený papír. Následoval večerní program každé třídy a vytoužený spánek.

Druhý den po snídani zahájily děti program vařením kouzelného lektvaru. Následně si každý žák uvařil svůj vlastní poživatelný lektvar ,,RYCHLO-UČO-FUČO“. Moc si na něm všichni pochutnali. Následovaly další činnosti, při kterých se děti bavily. Konec projektového vyučování děti zakončily ve školním atriu, kde od pana ředitele obdržely zaslouženou medaili. Paní učitelky obdarovaly děti osvědčením a také děti dostaly ,,čarodějnický řidičský průkaz“. Moc všem děkujeme za účast a těšíme se u dalšího PROJEKTOVÉHO vyučování.

 

Mgr. Kateřina Továrková

Foto: Mgr. Kateřina Továrková

2018_Jarní čarování
IMG 20180426 173732 - kopie
« 1 z 44 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY