Superfarmář – školní turnaj

Naše školní družina uspořádala ve spolupráci s firmou Pygmalino školní kolo ve hře Superfarmář. Soutěž proběhla 26. ledna za účasti 20 dětí. Děti byly rozděleny do skupin, ze základní skupiny pak postoupilo osm hráčů do semifinále. Pro první čtyři finalisty zajistila firma Pygmalino hodnotné ceny a diplomy a zároveň pro všechny děti jednu hru Superfarmář zdarma. Za účast a vytrvalost byly odměněny všechny děti. První ročník této soutěže byl pro nás rozjezdový, určitě se přihlásíme i příští rok!

BZXm_b-rmtAkYTUJfR7qo0S-6D8qYD_KmzYZyMHNwVavkxnuphzHb_5tQHcK-UwDJ4VYjxECNIFMPwkvdfMzwWmExhFVjcD33IInFKnWfemBQ8oFUWVV6uV1Sl4Gg3gF6qZ7KO2FPgvwoI

eeKHlkoYYied1A-HZePjuB0ZYdSPOX2KttOOy5MtVSS_xK48_0PehDfKuQzD1kUYfuLRJOgG1lFlnvBsLNvgHs_NkXjuB0ZYdSI1eqDLo0tjYP8vQ6wNKw3_0PehDfKuQzD1kUYfuLRJOg