Výlet na zámek Potštejn

IMG_1422Ve středu 18.5.2016 jsme se s dětmi vydali do 80 km vzdáleného Potštejna, kde byl pro nás na zdejším zámku připraven tříhodinový program s názvem „Ztracen v čase“. Tento zábavně edukativní program se skládal ze čtyř částí a přenesl nás do doby baroka a do doby Karla IV., kde děti prostřednictvím pohádkových postav viděly, jak se v těchto dobách žilo. Děti ve skupinách postupně prošly všemi částmi – hranou prohlídkou zámku za doprovodu šaška, Karla IV. a hraběnky, dobrodružnou stezkou parkem, bludištěm u Karla IV. a pro děti nejatraktivnější částí – Bubákovem. Tam se dokonce někteří ani neodvážili. Ti, co strach překonali, mají zážitek obzvlášť z hadího muže jistě dodnes! Posezení v zámecké cukrárně a nákup suvenýrů bylo příjemnou tečkou za celým výletem. Děkujeme i řidiči p. K. Hrouzkovi za skvělou spolupráci a přepravu!

IMG_1422 IMG_1437 IMG_1441 IMG_1452 IMG_1485 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA