ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020/21

Škola zahájí svou činnost v plném rozsahu a za zvýšených hygienických opatření. Pobyt cizích osob ve škole bude omezen. Zákonní zástupci nebudou zbytečně vstupovat do budovy školy, po skončení vyučování vyzvednou své dítě před školou. Škola se bude pro žáky otvírat až v 7:40. Toto se netýká žáků, kteří navštěvují ranní družinu.

Školní rok začíná v úterý 1. září v 8:00, první den žáci končí po první vyučovací hodině, nemají oběd, družina není v provozu.

Ve středu 2. září bude pouze dopolední vyučování – třídnické hodiny a třídnické práce. Žáci I. stupně končí po 4. vyučovací hodině, žáci II. stupně po 5. vyučovací hodině. Provoz zahájí školní jídelna i družina.

Od čtvrtka 3. září se vyučuje podle rozvrhu včetně odpoledního vyučování.