Facebook

Základní škola očima zákyně

Na základní školu do Jaroměřic chodím už čtvrtým rokem. Předtím jsem chodila do školy v Úsobrně. Školu mám obecně ráda a výjimkou není ani tato. Jako pozitivní vlastnost této školy je především možnost zapojení se do školního sboru. Ne každá škola ho totiž má. Také přístup učitelů k žákům se hodně liší. Učitelé se snaží, aby nás škola bavila, abychom do ní chodili rádi a hlavně se něčemu naučili.

     Jako příklad bych mohla uvést projekt Slunce, který nás  v blízké době čeká. Škola se také zapojuje do různých soutěží. Naše škola se účastní projektu Recyklohraní, jehož hlavní myšlenkou je sbírání nefunkčních elektrospotřebičů a vybitých baterií. Mimo jiné se škola zapojuje do sběru papíru, vršků od pet lahví, hliníku a plastu.

     V Jaroměřické škole máme také družinu, se kterou se jezdí na plavání, v zimě na bruslení, nebo také do Domu mládeže. Jsou tu i mnohé výhody pro starší žáky. Každý rok se jezdí do Svitav na burzu škol, kde si žáci mohou vytipovat, která škola je pro ně vhodná.

     Ale nemyslete si, že se tu jen „flákáme“. To není pravda. Všichni se musíme pilně učit, abychom dělali radost rodičům i sami sobě. Tuto školu bych zhodnotila jako jednu z velmi snaživých. Doporučila bych ji všem, kteří nevědí, na jakou školu pošlou své malé dítě.

                                                                                          Natálie Abrahamová


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jídelníček

COVID 19 – INFO

Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

FOTKY